دیزباد وطن ماست

بازدید معاونت سازمان گردشگری استان خراسان رضوی از دیزباد

«دیزباد وطن ماست»- صبح روز چهار شنبه 28 تیر ماه مهندس زمانی معاون برنامه ریزی، مهندس ابراهیمی نیا کارشناس مسئول سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی به همراه هیئت همراه از دیزباد بازدید کردند.

به گزارش دیزباد وطن ماست، در این ماموریت مهندس نورین مقدم معاون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی و مهندس فرشچی و خانم مهندس حسینی و مهندس امین الرعایا نیز حضور داشتند.

این گروه از سرای سنتی دیزباد کرده و با همراهی اعضاء شورا و دهیاربه محل سایت  بوستان پیش تخت گاه رفتند.

این بازدید پس از جلسه مشترک با شورای اسلامی و دهیاری دیزباد در محل کمپ بابا محمودبه پایان رسید.

در جلسه شورای اسلامی و هیئت میهمان درمورد مسائل گردشگری و چگونگی همکاری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با دهیاری  و مردم دیزباد گفتگو و تبادل نظر صورت گرفت.

گفتنی است، شورای اسلامی  و دهیاری دیزباد آمادگی خود را برای مشارکت و بازسازی آسیاب آبی دیزباد، بازسازی حمام قدیمی برای احداث موزه و همچنین باز سازی چشمه سنتی دروازه و چشمه کمبول اعلام کرد.

نتیجه این بازدید جلسه مشترکی است که در آینده نزدیک در ارتباط با موضوعات مطروحه وسایر مسایل  در سازمان همیاری ها و با حضور شورای دیزباد تشکیل می شود.

دیزباد وطن ماست، ضمن عرض خیر مقدم به این میهمانان گرانقدر و بازدیدشان از دیزباد اعلام می کند که دیزباد در حال حاضر پتانسیل فراوانی برای دریافت کمک های بخش های مختلف دولتی دارد. این کمک ها می تواند به بسترسازی برای فعالیت های آتی بخش های خصوصی و نیز ساخت و تحکیم نهادهای جامعه مدنی در دیزباد کمک کند. بنابراین حضور شما و فعالیت شما در این برهه تاریخی برای مردم دیزباد خدمتی فراموش نشدنی و بی بدیل خواهد بود و امیدواریم که این امر به عنوان یک فوریت تلقی و اقدام شود تا هدیه ای بی نظیر به مردم دیزباد و کشورتان ایران تقدیم کرده باشید. قطعا این حس سپاسگزاری را در مردم دیزباد برای خدمتی که به ایشان می کنید خواهید یافت. ضمن اینکه خداوند هیچ قدمی را بدون پاسخ نخواهد گذاشت.


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :